158/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2017 19:39

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Oslo do podjęcia od zaraz. Pracodawca oferuje na miejscu opcję skorzystania z odpłatnego lokum.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik, zatrudniony na tym stanowisku będzie stanowił wsparcie dla całego zespołu
  • zadania będą zlecane na bieżąco
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pracami porządkowymi, zmywaniem, przygotowywaniem składników itp.

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • wsparcie przy formalnościach
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na 12 miesięcy
  • w cenie 2400 NOK za miesiąc zorganizowane jest zamieszkanie
  • pełny etat

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie

http://bit.do/rekrutacja2017 proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pomoc kuchenna Oslo”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 76459d88f142cfb9

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Oslo”

  1. pkaminski07@gmail.com na 6 listopada 2017 @ 15:02

    Good afternoon

    Please find my CV , job application for kitchen assistant position.
    br
    Pawel Kaminski