175/h brutto NOK

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:25

Proponujemy zatrudnienie w Bergen od stycznia 2018 przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego ze wsparciem przy szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz, start od stycznia 2018

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • kompleksowe sprzątanie i dbanie o estetyczny wygląd
  • mycie powierzchni, odkurzanie, włączanie pralki, zmywarki itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od stycznia 2018
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • angielski w stopniu komunikatywnym
  • przykładanie się do obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zaangażowanie, sumienność, rzetelność

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na adres:

martajastrzebska@opoczta.pl

Koniecznie prosimy załączyć informacje o doświadczeniu i znajomości języków obcych.

ID ogłoszenia: 185a4573969cf80

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań bez języka Bergen 2018”

  1. Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem. Jestem niekarana. Bez naołgów.
    Z zawodu jestem technikiem farmaceutycznym, pracowałam też w Urzędzie Skarbowym.
    Teraz zależy mi na znalezieniu pracy w Norwegii, nawet na dłuższy czas.
    Małgorzata: rasasi@interia.pl 530011031