do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii malarz-szpachlarz na budowie bez znajomości języka

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2016 03:50

Aktualnie poszukujemy 8 pracowników w charakterze malarzy – szpachlarzy. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na budowie. Oferta bez znajomości języka norweskiego, pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz budowlany/szpachlarz

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Liczba wakatów: 8

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • prace budowlane na zewnątrz i wewnątrz budynków
  • zadania w biurach jak i domach prywatnych
  • obowiązkiem będzie malowanie oraz szpachlowanie ścian
  • niezbędne w pracy jest samodzielne przygotowanie sobie pomieszczeń do wykonania pracy

Oczekiwania:

  • duża samodzielność i odpowiedzialność
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe jako malarz – szpachlarz
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte na terenie państw skandynawskich

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • duża liczba godzin pracy
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z referencjami pisemnymi lub kontaktem telefonicznym do poprzednich pracodawców.

Kontakt mailowy: rekrutacja@es-perfekt.pl

Prosimy o załączenie numeru referencyjnego: “Malarz/Szpachlarz 08/16”

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-szpachlarz-id398603.html

ID ogłoszenia: 43957ae5382675ce