od 155/h NOK

Praca Norwegia 2019-2020 od zaraz z j. angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 listopada 2019 03:07

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Oslo ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek lub sprzątaczy gotowych do pilnego podjęcia pracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzątanie domów i mieszkań u klientów prywatnych
  • głównie zlecenia stałe, aczkolwiek przed świętami Bożego Narodzenia będzie dużo zleceń jednorazowych
  • zadania są typowe dla stanowiska, np: mycie podłóg, odkurzanie, ścielenie łóżek itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowym pensjonacie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opcja wzięcia udziału w kursie języka norweskiego za 1000 NOK miesięcznie
  • opieka koordynatora Polaka
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • dużą liczbę godzin pracy – zatrudnienie w pełnym wymiarze z opcją pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 8155dc67ee109361