175 brutto/h NOK

Praca Norwegia na magazynie zbieranie zamówień od zaraz bez języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 00:25

Hurtownia spożywcza ze Stavanger zatrudni od zaraz pracowników na magazyn przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Oczekiwane szybkie podjęcie zatrudnienia.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień na magazynie z artykułami spożywczymi. Pracownik zajmuje się przygotowywaniem palet do wysyłki na potrzeby klientów, którymi w głównej mierze są sklepy wielkopowierzchniowe i markety.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego – dbanie o dostawy, rozładunek, porządkowanie towaru, przenoszenie paczek, prace inwentaryzacyjne, aktualizowanie baz danych.

Oczekiwania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • możliwość pracy w wyznaczonych zmiennych godzinach (system rotacyjny)

Zapewniamy:

  • gwarancja wypłaty pensji terminowo
  • zapewniona pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery na miejscu
  • praca zmianowa – w systemie rotacyjnym na 3 zmiany – jeden tydzień zmiana dzienna, kolejny popołudniowa a ostatni nocna
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla osób najlepszych po pozytywnym przejściu umowy na okres próbny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=66532169

ID ogłoszenia: 45565ccb5ba6246

4 komentarze na “Praca Norwegia na magazynie zbieranie zamówień od zaraz bez języka Stavanger”

  1. Witam z tej strony Krzysztof

    Mam 3letnie doświadczenie jako Order Picker zdobyte na magazynie spożywczym w Holandii. Zbieranie zamówień odbywało się w voice pick system oraz przy użyciu wózków ETP. Język angielski na poziomie dobrym brak problemów z komunikacją.

    Po wejściu na państwa stronę, wyskakuje komunikat po Norwesku “Annonsen er slettet.” Czy to znaczy że ogłoszenie jest już nieaktualne?

    Jeżeli pojawiło by się więcej ogłoszeń tego typu, prosiłbym o kontakt na moją pocztę jjkp@wp.pl

  2. Jestem zainteresowany tego typu ogłoszeniem, w razie czego proszę o kontakt
    jakub.sfs@gmail.com

  3. Witam,

    Jestem zainterosowany Panstwa ogloszeniem pracy na stanowisko magazyniera.
    Prosze o kontakt:kamil83@laposte.net

  4. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt :paulina.sadluk@o2.pl

    Pozdrawiam!