od 206 brutto NOK

Praca Norwegia przy produkcji detergentów bez znajomości języka od zaraz fabryka z Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2023 01:17

Od zaraz w fabryce z Fredrikstad możliwa do rozpoczęcia praca w Norwegii przy produkcji różnych detergentów. Ogłoszenie bez znajomości języka z możliwością zakwaterowanie dla pracowników na miejscu (odpłatnie).

Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 206 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie niezbędnych surowców i komponentów do produkcji detergentów i środków czystości, zgodnie z wyznaczonymi wytycznymi.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o ich sprawność i regularną konserwację.
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów.
  • Pakowanie gotowych wyrobów w zgodzie z ustalonymi standardami opakowań.
  • Etykietowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki.

Oczekiwania:

  • Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe – najważniejsze są chęć nauki i zaangażowanie.
  • Znajomość języka norweskiego nie jest obowiązkowa, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania zadań z precyzją i dbałością o jakość.
  • Gotowość do podjęcia pełnego etatu od zaraz.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej fabryce o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 206 NOK na godzinę brutto.
  • Pełen etat i możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Opcję zakwaterowania w bliskiej odległości od zakładu (zakwaterowanie dostępne za opłatą), zapewniającą wygodne i bezpieczne warunki mieszkaniowe.
  • Profesjonalne szkolenie w zakresie produkcji detergentów, które umożliwi Ci szybkie osiągnięcie pełnej samodzielności w pracy.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d10/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 17465206e7d35629