206,80 brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par przy pakowaniu sera bez języka norweskiego, Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 01:27

Od zaraz w zakładzie produkcyjnym ze Stavanger dostępna dla par pakowaczy ciekawa praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Miejsce zamieszkania dla chętnych zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 206,80 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 4

Zadania:

W roli Pakowacza będziesz odpowiedzialny za proces pakowania sera krojonego na linii produkcyjnej. Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Przygotowanie opakowań i naklejek dla serów krojonych.
  • Umieszczanie serów w opakowaniach zgodnie z ustalonymi wytycznymi.
  • Dokładna kontrola jakości i zgodności opakowań.
  • Wykonywanie etykietowania opakowań zgodnie z określonymi standardami.

Wymagania:

  • Gotowość do szybkie podjęcia pracy w Norwegii.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz komunikacji.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym otoczeniu.
  • Elastyczność w podejściu do pracy w systemie zmianowym oraz w różnych godzinach.
  • Znajomość języka norweskiego nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 206,80 NOK za każdą godzinę pracy.
  • Natychmiastowe zatrudnienie.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu, kosztujące 3200 NOK od osoby lub 5000 NOK od pary.
  • Pełny etat i trwałe zatrudnienie.
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w branży spożywczej.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2024. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 40765cfe8c2362c6