do uzgodnienia NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii 2017 bez języka pomocnik w ubojni Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:13

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na stanowisku pomocnika w ubojni. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka w Stavanger z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • wspieranie prac w ubojni
  • głównie zadania fizyczne, polegające na wyrywaniu jelit albo układaniu skór
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka motywacja
  • wytrzymałość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak problemów z wypełnianiem zadań monotonnych oraz powtarzalnych
  • szybkość, zwinność
  • energiczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie społeczne
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • darmowe przejazdy
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • zorganizowany przejazd z lotniska do mieszkań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV ze zdjęciem w pdf. na poniższy adres:

  • office@dobra.no z dopiskiem w nagłówku: “Praca dla silnego”

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-dla-silnego-3842587.html

ID ogłoszenia: 70259a1ed4e989e8